ردکردن این

گروه مهندسی لعل فام

نمایشگرها در انواع مختلف، یکی از اصلی ترین ابزارهای مورد استفاده در کار با انواع کامپیوتر، لپ تاپ و دیگر تجهیزات می باشند. احتمال خرابی در مانیتورها نیز با هر برند و سطح کیفیتی که تولید شوند، مانند دیگر لوازم الکترونیکی وجود داشته و در این صورت نیاز به تعمیر پیدا خواهند کرد. نمایشگرهای ال جی، ایسر، سامسونگ، سونی، ایسوس و … نمونه های متداول و مورد استفاده در کشور ما هستند. این برندها مدل های مختلفی از محصولات خود در انواع LED، LCD، CRT و OLED روانه بازار کرده اند که هر یک سطحی از کیفیت تصویر را در اختیار کاربران قرار خواهند داد. به جز نمونه هایی که برای انواع کامپیوتر و لپ تاپ استفاده می شوند، نمایشگرها، بخشی از دستگاه های دیگر مانند دستگاه های خودپرداز، دستگاه چاپ، ماشین های گلدوزی، تجهیزات پزشکی و ماشین آلات صنعتی و … هستند که گاهی نیاز به تعمیر پیدا می کنند. در تعمیرات مانیتور خرابی هایی هستند که به صورت عمومی در همه آنها بروز پیدا می کنند و همچنین مشکلاتی وجود دارند، که کاربران در نوع و برندی خاص با آنها مواجه خواهند بود.

کلیه تعمیراتی که نمایشگرها در انواع و برندهای مختلف به آن نیاز پیدا می کنند، یکی از خدماتی است که توسط گروه مهندسی لعل فام در استان اصفهان و دیگر مناطق کشور قابل ارائه می باشد. تعمیر و یا تعویض صفحات شکسته، تعمیر بردهای تغذیه، تعمیر برد پنل و رفع عیوب تغذیه آن، تعمیر و تعویض چیپ گرافیکی در نمونه های مختلف از رایج ترین تعمیراتی هستند که بر روی مانیتورهای کامپیوتری مورد نیاز می باشند. از دیگر خدمات تعمیراتی در این مجموعه می توان به تعمیرات مورد نیاز در برد پاور، مدار اینورتر ال سی دی، اتصالات داخلی، رفع عیوب مادربرد، تعمیر و تعویض پورت های HDMI، VGA و …، تعمیر تاچ در مانیتورهای لمسی، رفع ایراد نور بک لایت، نویزها، سوختگی پیکسل، به هم ریختگی رنگ و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود. همانطور که بیان شد، برخی از خرابی ها در برند و یا مدل خاصی از مانیتورها بیشتر مشاهده می شوند، شناسایی مشکل و رفع آن، نیازمند تخصص و تجربه فراوان بوده که در گروه مهندسی لعل فام با استفاده از دانش متخصصین مجرب و دستگاه های پیشرفته، این مسئله مورد توجه قرار گرفته است. تعمیرات نمایشگرهای کامپیوتر و لپ تاپ، مانیتورهای پزشکی و صنعتی در همه انواع از جمله خدماتی هستند که توسط گروه مهندسی لعل فام قابل ارائه در سراسر نقاط کشور می باشد. متاسفانه به دلیل خدمات تعمیری غیر حرفه ای که در این زمینه عرضه می شوند، کاربران شاهد خرابی های متداول پس از تعمیر هستند. 

به همین جهت یکی از متداول ترین درخواست های مشتریان از ما ارائه گارانتی تعمیرات و گارانتی قطعات مورد استفاده در این فرایند می باشد. همه خدمات قابل ارائه در تعمیر و فروش قطعه مورد نیاز برای این کار در رابطه با انواع مانیتور و دیگر لوازم کامپیوتری در گروه مهندسی لعل فام دارای گارانتی بوده و این تضمین به مشتریان ما ارائه می شود. هموطنان عزیز در سراسر کشور، در صورت نیاز به تعمیر مانیتور به صورت تضمینی، می توانند به وسیله شماره های درج شده در وب سایت پی سی کالا با همکاران متخصص ما در گروه مهندسی لعل فام تماس برقرار نمایند.